kbb.zgora.pl wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Możesz zarządzać cookies, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. OK
Kancelaria Brokerska
Błaszczyk Sp. z o.o.
Profesjonalnie
Rzetelnie
Kompleksowo
FIRMA OFERTA DOŚWIADCZENIE KONTAKT

Kontakt

Zarząd

Prezes Zarządu 

kbb.zgora.plPaweł Błaszczyk

kom. +48 601 985 852
e-mail: p.blaszczyk@kbb.zgora.pl

 
Prokurent 

kbb.zgora.plBarbara Błaszczyk

kom. +48 601 058 890
e-mail: rozliczenia@kbb.zgora.pl






Dyrektorzy

Dyrektor Zarządzający

kbb.zgora.pl

Marcin Makarski

kom. +48 662 218 006 

 

Dyrektor Underwritingu i Sprzedaży

Edyta Sandowycz

kom. +48 601 250 293 
e-mail: e.sandowycz@kbb.zgora.pl


Pełnomocnik Zarządu

kbb.zgora.pl
Jarosław Zakrzewski

kom. +48 608 684 175

e-mail: j.zakrzewski@kbb.zgora.pl

   






 


Dyrektor Biura Ubezpieczeń
  

Agata Stojanowska
 
kom. +48 609 121 770 
e-mail: a.stojanowska@kbb.zgora.pl


Sekretariat

Aleksandra Musiał

Specjalista ds. Ubezpieczeń
kom. +48 788 265 009
e-mail: sekretariat@kbb.zgora.pl
Kadry - księgowość

Joanna Antczak

Specjalista ds. Księgowo-Kadrowych
kom. +48 882 707 808
e-mail: j.antczak@kbb.zgora.pl


Rozliczenia

Alicja Mierkiewicz

Specjalista ds. Rozliczeń 


e-mail: a.mierkiewicz@kbb.zgora.pl 
Ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne

Elżbieta Dybowska

Ekspert ds. Underwritingu i Ubezpieczeń
kom. +48 785 039 903 
e-mail: e.dybowska@kbb.zgora.pl

 
Ewelina Wietecka

Ekspert ds. Underwritingu i Ubezpieczeń
kom. +48 788 265 155
e-mail: e.wietecka@kbb.zgora.pl




Maria Gruszczyńska-Wasiuta

Ekspert ds. Underwritingu i Sprzedaży
kom. +48 785 768 000 
e-mail: m.gruszczynska@kbb.zgora.pl


Maciej Księżak

Ekspert ds. Technicznej Oceny Ryzyka
kom. +48 600 363 686 
e-mail: m.ksiezak@kbb.zgora.pl



Joanna Wolniak

Specjalista ds. Ubezpieczeń
kom. +48 735 209 005
e-mail: j.wolniak@kbb.zgora.pl



Dominika Kostrzewska

Specjalista ds. Ubezpieczeń
kom. +48 880 341 878
e-mail: d.kostrzewska@kbb.zgora.pl 


Ubezpieczenia życiowe

Marta Krupa

Ekspert ds. Ubezpieczeń Grupowych
kom. +48 604 934 141 
 
Małgorzata Intek-Jarosz

Ekspert ds. Ubezpieczeń Grupowych
kom.  +48 539 778 383
e-mail: m.domanska@kbb.zgora.pl


Agnieszka Wojtera


Ekspert ds. Ubezpieczeń Grupowych

kom. +48 532 726 913
e-mail: a.wojtera@kbb.zgora.pl



Ubezpieczenia finansowe

Jolanta Marcinkiewicz


Ekspert ds. Ubezpieczeń Finansowych

kom. +48 666 866 135

e-mail: j.marcinkiewicz@kbb.zgora.pl




Barbara Szpojda

Ekspert ds. Underwritingu i Ubezpieczeń
kom. +48 882 177 895
e-mail: 
b.szpojda@kbb.zgora.pl



Marcin Jarosz

Ekspert ds. Oceny Technicznej i Likwidacji Szkód
kom. +48 666 887 837
e-mail: m.jarosz@kbb.zgora.pl








Dział Likwidacji Szkód

Cezary Stojanowski

Likwidacja Szkód
kom. +48 666 888 177
e-mail: szkody@kbb.zgora.pl